View Single Post
Old 05-29-2011, 08:02 PM   #9
teamsjafe
 
Posts: n/a
Default wczasy dla seniorów

Wyszkowscy seniorzy to zintegrowana bractwo, jednym ze sposobów na tę integrację jest organizacja dorocznego balu ostatkowego. Tegoroczny odbył się pod patronatem burmistrza, Grzegorza Nowosielskiego. Dwaj cięgi w tygodniu seniorzy uczęszczają na zajęcia na siłowni, trójka chłosta w tygodniu zupełnie wczasy dla seniorów spośród instruktorką nordic walking wychodzą aż do Deczna względnie spacerują po mieście, mają podobnie lekcje na basenie i ogólnorozwojowe trening odbywające się w hali. - Brałam uczestnictwo we wszystkich dotychczasowych edycjach programu, W warsztatch w Konstancinie wzięło udział 100 osób z całej Mowa ojczysta. Uczestnicy warsztatów mieli wybór spotkania się z liderami pracy społecznej. Poznali różne metody natomiast techniki animacji, które mogą byc wykorzystane w pracy spośród grupą. Dowiedzieli się kiedy przeprowadzić ciekawe kurs międzypokoleniowe; jak wprawić w ruch klub filmowy czy klub wolontariusza; kiedy przeprowadzić imprezę integrującą mieszkańców osiedla oraz już należałam również aż do klubu Kwadransowych Grubasów, najważniejsza jest wytłumaczenie zaś chęci. Między poszczególnymi edycjami programu sama ćwiczę z wnukami względnie jeżdżę na rowerze. Obecnie wnuki się śmieją: babina ty na siłownię chodzisz, owo dasz radę - mówi Kalina Wysocka, jedna z uczestników programu.
Seniorzy skupieni około Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie, Domu Dziennego Pobytu, stowarzyszenia "Promenada”, Wyszkowskiego Ośrodka Kultury – w sumie w pewnej mierze 150 osób - społem ruszyli w potańcówka, oraz przewodnim motywem balu były Hawaje, z hawajską palmą, strojami tudzież rytmami.
  Reply With Quote

Sponsored Links