View Single Post
Old 05-29-2011, 07:56 PM   #5
teamsjafe
 
Posts: n/a
Default wczasy dla seniorów

Wyszkowscy seniorzy owo zintegrowana bractwo, jednym ze sposobów na tę integrację jest zrzeszenie dorocznego balu ostatkowego. Tegoroczny odbył się u dołu patronatem burmistrza, Grzegorza Nowosielskiego. Dwa bicie w tygodniu seniorzy uczęszczają na kurs na siłowni, trzy plagi w tygodniu w pełni wczasy dla seniorów z instruktorką nordic walking wychodzą aż do Deczna albo spacerują po mieście, mają także kurs na basenie i ogólnorozwojowe szkolenie odbywające się w hali. - Brałam udział we wszystkich dotychczasowych edycjach programu, W warsztatch w Konstancinie wzięło uczestnictwo 100 osób spośród całej Polszczyzna. Uczestnicy warsztatów mieli opcja spotkania się spośród liderami pracy społecznej. Poznali różne metody i techniki animacji, które mogą byc wykorzystane w pracy z grupą. Dowiedzieli się kiedy wypełnić ciekawe lekcje międzypokoleniowe; kiedy włączyć klub kinematograficzny azaliż klub wolontariusza; gdy wypełnić imprezę integrującą mieszkańców osiedla zaś uprzednio należałam też do klubu Kwadransowych Grubasów, najważniejsza jest wytłumaczenie oraz chęci. Między poszczególnymi edycjami programu sama ćwiczę z wnukami albo jeżdżę na rowerze. W tej chwili wnuki się śmieją: starowinka twoja osoba na siłownię chodzisz, owo dasz radę - mówi Kalina Wysocka, jedna spośród uczestników programu.
Seniorzy skupieni dookoła Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie, Domu Dziennego Pobytu, stowarzyszenia "Promenada”, Wyszkowskiego Ośrodka Kultury – w sumie niemal 150 osób - społem ruszyli w pląsy, a przewodnim motywem balu dotychczasowy Hawaje, spośród hawajską palmą, strojami i rytmami.
  Reply With Quote

Sponsored Links