View Single Post
Old 05-29-2011, 08:16 PM   #2
teamsjafe
 
Posts: n/a
Default wczasy dla seniorów

Wyszkowscy seniorzy owo zintegrowana bractwo, jednym ze sposobów na tę integrację jest organizacja dorocznego balu ostatkowego. Tegoroczny odbył się poniżej patronatem burmistrza, Grzegorza Nowosielskiego. Dwaj cięgi w tygodniu seniorzy uczęszczają na zajęcia na siłowni, trzy bicie w tygodniu ogółem wczasy dla seniorów spośród instruktorką nordic walking wychodzą aż do Deczna bądź spacerują po mieście, mają również kurs na basenie oraz ogólnorozwojowe ćwiczenia odbywające się w hali. - Brałam uczestnictwo we wszystkich dotychczasowych edycjach programu, W warsztatch w Konstancinie wzięło uczestnictwo 100 osób z całej Język ojczysty. Uczestnicy warsztatów mieli wybór spotkania się spośród liderami pracy społecznej. Poznali różne metody i techniki animacji, które mogą byc wykorzystane w pracy z grupą. Dowiedzieli się gdy doprowadzić do realizacji ciekawe kurs międzypokoleniowe; kiedy pobudzić klub filmowy czy klub wolontariusza; gdy przeprowadzić imprezę integrującą mieszkańców osiedla tudzież wcześniej należałam podobnie do klubu Kwadransowych Grubasów, najważniejsza jest wytłumaczenie tudzież chęci. Między poszczególnymi edycjami programu sama ćwiczę z wnukami bądź jeżdżę na rowerze. W tym momencie wnuki się śmieją: nestorka ty na siłownię chodzisz, owo dasz radę - mówi Kalina Wysocka, jedna z uczestników programu.
Seniorzy skupieni naokoło Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie, Domu Dziennego Pobytu, stowarzyszenia "Promenada”, Wyszkowskiego Ośrodka Kultury – w sumie prawie 150 osób - wraz ruszyli w tany, tudzież przewodnim motywem balu dotychczasowy Hawaje, z hawajską palmą, strojami zaś rytmami.
  Reply With Quote

Sponsored Links