View Single Post
Old 05-29-2011, 05:17 AM   #1040
soavoneestawn
 
Posts: n/a
Default pareo

Najprościej sprzęgać pareo w okół bioder, na boku, w taki procedura insurekcja zgrabna spódniczka
Można również pareo wiązać pareo w efektowną letnią sukienkę
Najlepiej aż do takiego wiązania nadaje się duże prostokątne pareo. Łatwo zrobisz spośród niego np. sukienkę, w której będziesz mogła siadać w nadmorskiej kafejce. takiej stronki. z własnego dpoświadczenia wiem, że najłatwiej jest się wyszkolić od chwili kogoś. Nie masz koleżanki, mamy, babci, cioci, któa potyafi robić szydełkiem? kiedy widzisz gdy fisza szydełkuje nauczysz się 2 cięgi szybciej niż z książki azali stronki www. pozdrawiam Najprostszym sposobem wiązania pareo jest owinięcie go wokół bioder i zawiązanie spośród boku - powstanie w ów procedura zgrabna spódniczka. Wszak mamy w celu ciebie również z większym natężeniem wymyślne sposoby zaprezentowania się w chuście na plaży. Chwyć w środku końce dłuższego boku pareo i przełóż chustę w środku plecy. Prawą ręką przytrzymaj jakiś róg, zaś w następnej kolejności owiń ciało materiałem. Na kształt Rzymianka - pareo zarzucamy przedtem sobą, jeden róg chusty za frakcja, tudzież pozostały oplatamy dookoła talii i z tyłu pleców łączymy z tym, zarzuconym w środku odłam. Związujemy w węzeł.
  Reply With Quote

Sponsored Links